Informace

New products

Specials

Spirit Cheer Shop na MČR

Spirit Cheer Shop na MČR

Už 11. 5. se s námi můžete potkat u našeho stánku v Shop&Fun zóně na MČR v hale Královka v Praze, kam vám přivezeme kompletní sortiment a možná i něco navíc ;) V souvislosti s touto akcí také nebudou na eshopu aktuální stavy skladu od 10. do 13. 5. a všechny objednávky vyřídíme až 14. 5. Děkujeme za pochopení.

Chystáme pro vás při příležitosti MČR speciální slevy a opět skvělou soutěž o hodnotné ceny. Na co se můžete těšit?

Cheer boty

Přijďte si osobně vybrat a vyzkoušet nové cheer boty z naší široké nabídky od značky NoLimit. Najdete u nás botky pro nejmenší od velikosti EUR 28 až po 45 a celkem 5 různých modelů! Ceny jako na eshopu již od 950 Kč.

Oblečení

Vaše oblíbené oblečení Swedish Fall, krásné kousky od Pizzazz, ale také cheer trička, mikiny, tepláky, legíny i kraťasy z naší vlastní kolekce - vše budeme mít s sebou! Stačí jen přijít a vybrat si ;) Samozřejmě budou k dispozici jak dětské, tak dámské velikosti.

Batohy, batůžky a tašky

Skvělé batůžky i oslňující třpytivé batohy od NoLimit, stejně jako zebří Pizzazz tašky, vše zde bude pro vás připraveno k zakoupení.

Doplňky a mašle

Máme pro vás také spoustu dalších radostí - krásné mašličky z naší vlastní dílny, třpytivé AngelLips a třpytky na tvář i tělo, roztomilé mini mašličky, hrnečky, přívěsky a další drobnosti.

Pokud si chcete rezervovat nějaký konkrétní produkt, zašlete nám objednávku a vyberte osobní převzetí. Do poznámky k objednávce napište "Převzetí na MČR". Zboží vám rádi zarezervujeme.

Na stánku se bude bohužel dát zatím platit pouze hotově. Na platbě kartou pracujeme, tak snad příště.

Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí, žádná zranění, a všem divákům, aby si užili skvělou soutěžní atmosféru! Těšíme se na vás :)


Napsat komentář

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněno)
   Webová stránka: (Adresa s http://)
* Zpráva:
Opište kód